Keto Izolaty Białka z MCT

Osoby, które prowadzą zdrowy tryb życia - uprawiające aktywność fizyczną oraz odżywiające się w zbilansowany sposób - często doceniają produkty uzupełniające. Jedne z czołowych artykułów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, to keto izolaty białka z MCT – dedykowane osobom, będącym zwolennikami diety wysokotłuszczowej. Produkty te są szczególnie popularne wśród sportowców i kulturystów, którzy chcą rozbudowywać swoją masę mięśniową pozostając na diecie wysokotłuszczowej.

Czym są keto izolaty?

Dostarczanie odpowiedniej ilości białka izolowanego ma szczególne znaczenie wówczas, gdy uprawiasz aktywność fizyczną i chcesz budować masę mięśniową. Białko odgrywa główną rolę w procesie rozwijania mięśni oraz zwiększania ich objętości - zawiera ono ważne aminokwasy, które mają udział w odbudowywaniu mięśni uszkodzonych przez długotrwały i cykliczny wysiłek. Wzrost masy mięśniowej odbywa się na zasadzie regeneracji włókien, które stają się twardsze, mocniejsze i grubsze.

W wyniku ograniczenia podaży protein z produktów spożywczych na diecie wysokotłuszczowej, osoby aktywne fizycznie mogą borykać się z jego niedoborem, a w efekcie – brakiem lub wolniejszym osiąganiem pożądanych efektów. W takich przypadkach specjaliści mogą zalecać stosowanie keto izolatów białkowych - suplementów, które charakteryzują się wysoką zawartością protein (wyższą niż w przypadku produktów spożywczych oraz koncentratów).

Keto Izolat Białka z MCT Waniliowy

Keto Izolat Białka z MCT Waniliowy
Keto Izolat Białka z MCT Waniliowy

Proteinowy Power Shake Wanilia 400 g to wegańska odżywka białkowa dla osób aktywnych fizycznie.

Dostępność: brak towaru

Cena:

116,90 zł

Keto Izolat Białka z MCT Czekoladowy

Keto Izolat Białka  z MCT Czekoladowy
Keto Izolat Białka z MCT Czekoladowy

Proteinowy Power Shake Czekolada 400 g to wegańska odżywka białkowa dla osób aktywnych fizycznie.

Dostępność: brak towaru

Cena:

116,90 zł

Czy suplementacja w diecie keto jest konieczna?

Zwolennicy diety wysokotłuszczowej dostarczają swojemu organizmowi wartości odżywcze w proporcjach minimum 80% tłuszczu, 15% protein oraz 5% węglowodanów. Jest to jeden z popularniejszych modeli żywieniowych, który sprawdza się zwłaszcza wśród osób chcących zredukować masę ciała. Konieczne może być włączenie dodatkowej podaży minerałów, witamin i izolatów białka - bowiem menu składające się głównie z tłuszczu nie jest w stanie dostarczyć ich w odpowiedniej ilości. Dieta ketogeniczna może być stosowana jedynie wówczas, gdy stan zdrowia na to pozwala – dlatego przed rozpoczęciem odchudzania metodą wysokotłuszczową warto wykonać wszelkie niezbędne badania oraz skonsultować się z lekarzem.

Dieta keto, ze względu na to, iż w głównej mierze opiera się na podaży produktów tłuszczowych - tworzy ryzyko powstawania niedoborów ważnych składników odżywczych. To całkowicie naturalne – ograniczamy bowiem ilość warzyw i owoców, które dostarczają naszym organizmom cennych witamin oraz minerałów. W takich przypadkach specjaliści mogą zalecać suplementację dodatkowych mikroskładników oraz izolatów białka.

Sklep internetowy z produktami niskowęglowodanowymi

Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach, które w sposób wygodny chcą zamawiać produkty spożywcze dedykowane diecie keto. Poza suplementami, izolatami białka, oraz olejami MCT, w sprzedaży posiadamy też niskowęglowodanowe słodycze, słone przekąski, dania gotowe, makarony oraz kawę. Jako miłośnicy zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej o wieloletnim doświadczeniu praktycznym, jesteśmy w stanie również doradzić w wyborze odpowiednich produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl